Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
mail: ospmajdankrasieninski@wp.pl
tel. alarmowy 112 lub 998

Konkurs Bezpieczna zabawa i praca na wsi podczas wakacji

 arimr2017aarimr2017b

Miło nam poinformować, że nasza jednostka zajęła 3 miejsce w województwie lubelskim w konkursie „Bezpieczna zabawa i praca podczas wakacji” zorganizowanym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. W konkursie brały udział jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych których zadaniem było nagranie krótkiego filmu  promującego bezpieczeństwo na wsi wśród dzieci i młodzieży. 4 września w sali konferencyjnej lubelskiego oddziału ARiMR odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla 5 najlepszych jednostek z województwa lubelskiego wśród laureatów znaleźli się:

 

1 miejsce – OSP Świderki / powiat łukowski 

2 miejsce –Miejska OSP w Kraśniku / powiat kraśnicki  

3 miejsce – OSP Majdan Krasieniński / powiat lubelski 

4 miejsce – OSP Trzeszczany Pierwsze / powiat hrubieszowskie 

5 miejsce – OSP Przytoczno Osiedle/ powiat lubartowski

 

Każda z nagrodzonych jednostek otrzymała zestaw ratownictwa medycznego - torbę osp r1 z rąk Dyrektor Lubelskiego Oddziału Krzysztofa Gałaszkiewicza  oraz  Zastępcy Dyrektora Artura Pizonia. Relacja wideo z tego wydarznia:

 miniaturka konkurs arimr

Dziękujemy Wszystkim druhnom oraz druhom, którzy zaangażowali się w  realizację tego nagrania, a także Grzegorzowi Kosiorowi, Państwu Teresie i Grzegorzowi Zgierskim oraz Państwu Annie i  Robertowi Gąsc.