Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
mail: ospmajdankrasieninski@wp.pl
tel. alarmowy 112 lub 998

Gminnym konkursie wiedzy pożarniczej

 

Miło mi poinformować, że nasze cztery druhny z OSP Majdan Krasieniński, uczennice szkoły w Krasieninie wzięły udział w gminnym konkursie wiedzy pożarniczej. Konkurs był bardzo trudny, a mimo to nasze druhny zajęły znaczące miejsca.
II MIEJSCE KINGA Guz
III MIEJSCE WIKTORIA JÓŹWIAK
IV MIEJSCE GABRYSIA PARADZIŃSKA
W konkursie uczestniczyła również Kamila Guz.
Bardzo dziękujemy druhnom za godne reprezentowanie jednostki i szkoły, a prezesowi DRIUSZOWI PARADZIŃSKIEMU za przygotowanie dziewczyn. Dziękujemy paniom dyrektor SP w Krasieninie za możliwość zgłoszenia naszych druhen do konkursu.
Zarząd OSP przewidział nagrody,które zostaną wręczone przy okazji większej uroczystości.
Gratulujemy odwagi!!! Dziękujemy za poświęcony czas.


ZARZĄD

OSP MAJDAN KRASIENIŃSKI

Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2017


03 lutego 2018 roku w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Majdanie Krasienińskim odbyło się walne zebranie sprawozdawcze za rok 2017. Otwarcia zebrania oraz powitania przybyłych gości oraz zgromadzonych członków jednostki dokonał dh Dariusz Paradziński. Na zaproszenie naszej jednostki przybyli: Zastępca Wójta Gminy Niemce Iwona Pulińska, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo Gaśniczej Nr 4 kapitan Radosław Szymański, prezes Gminnego Zarządu Gminnego ZOSP dh Marek Porzak, były zastępca JRG 4 – kpt. Piotr Rudaś.

Następnie wybrano na przewodniczącą zabrania wybrano dh Beata Zgierską oraz dh Sylwie Marciniak na protokólanta. W kolejnym punkcie zebrania dh Marcin Paradziński przedstawił sprawozdanie z działalności za rok 2017. Do najważniejszych wydarzeń w roku 2017 można zaliczyć : zajęcie przez naszą żeńską drużynę II miejsca na powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych, zajęcie III miejsca przez naszą jednostkę w województwie lubelskim w konkursie „Bezpieczna zabawa i praca podczas wakacji” zorganizowanym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, udział naszych druhen w Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom" Kamili i Kingi Guz, których prace plastyczne kolejno zostały nagrodzone w etapie powiatowym i ogólnopolskim, organizację cyklu turniejów sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży. Następnie prezes naszej jednostki przedstawił sprawozdanie finansowe za poprzedni rok . Sekretarz komisji rewizyjnej dh Izabella Kozioł przedstawiła sprawozdanie z posiedzenia komisji rewizyjnej. Przedstawiony plan finansowy na rok 2018, został on poddany pod głosowanie i jednogłośnie przyjęty. Druhowie OSP również jednogłośnie udzielili absolutorium Zarządowi.


Następnie głos zabrali przybyli goście. Zakończenia zebrania dokonała dh Beata Zgierska. Po części oficjalnej zgromadzeni zostali zaproszeni na poczęstunek. Smaczne dania przygotowane zostały przez Druhny z naszej jednostki. Gościom oraz licznie przybyłym członkom naszej jednostki dziękujemy za udział w zebraniu.

Druhnom i druhom z naszej jednostki dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w organizację walnego zebrania członków OSP w Majdanie Krasienińskim, które przygotowano w sposób wzorowy.


więcej zdjęć w Galerii

 

1 % Podatku dla OSP

 

202d35576d76b0d9e191826bfa031575

Ogłoszenie - Walne Zebranie Sprawozdawczo za rok 2017Wszystkich Członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Majdanie Krasienińskim

Zapraszamy na Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze za rok 2017, które odbędzie się

w remize 3 lutego 2018 r. godz. 18:30

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!