Gminne zawody sportowo-pozarnicze 2012

Drukuj
Opublikowano Krzysztof Pluchrat

 q2q1q3

8 lipca na terenie boiska w Krasieninie odby艂y si臋  zawody Sportowo Po偶arnicze jednostek z terenu gminy Niemce oraz gminy W贸lka. W tym roku w zawodach uczestniczy艂o a偶  18 dru偶yn. Nasza gmin臋 reprezentowa艂o 7 dru偶yn m臋skich, 3 偶e艅skie oraz jedna m艂odzie偶owa dru偶yna po偶arnicza. Dla naszych dziewcz膮t, kt贸re w艂o偶y艂y wiele serca i czasu w przygotowania by艂 to debiut. Zmagania rozpocz臋艂y si臋 od sztafety po偶arniczej podczas, kt贸rej cz艂onkowie dru偶yn pokonywali przeszkody przekazuj膮c sobie pr膮downice.  Najlepszy czas w tej konkurencji uzyska艂y dru偶yna m臋ska i 偶e艅ska z  OSP Kawka, jednak r贸偶nice czasowe mi臋dzy kolejnymi  dru偶ynami (tracili艣my do pierwszego miejsca niespe艂na 3 sekundy) by艂y niewielkie i  nie zapewnia艂y ostatecznego rozstrzygni臋cia co prognozowa艂o emocje w kolejnym etapie rywalizacji.  Nast臋pn膮 konkurencj膮 by艂o 膰wiczenie bojowe, podczas kt贸rego dru偶yna sk艂adaj膮ca si臋 z 8 stra偶ak贸w(dow贸dcy, przodownika I roty, pomocnika przodownika  I roty, przodownika II roty, pomocnika przodownika  II roty, rozdzielaczowy, 艂膮cznik, mechanik ) mia艂y za zadanie zbudowa膰 2 linie ga艣nicze. Pierwsza rota mia艂a za zadanie obr贸cenie traczy za艣 druga rota str膮cenie czterech pacho艂k贸w.  Bezkonkurencyjni w 鈥瀊oj贸wce鈥 byli cz艂onkowie Naszej dru偶yny, za艣 w grupie C (偶e艅skiej) najlepszy czas uzyska艂y r贸wnie偶 druhny z OSP Majdan Krasieni艅ski.Po  zsumowaniu czas贸w ze sztafety po偶arniczej oraz 膰wiczenia bojowego najlepsz膮 dru偶yn膮 z gminy Niemce okazali si臋 zawodnicy z OSP Majdan Krasieni艅ski (najlepszy czas z 18 dru偶yn) za艣 w艣r贸d kobiet druhny z  OSP Kawka. Druhny Naszej jednostki zda艂y egzamin, plasuj膮c si臋 na bardzo dobrym drugim miejscu.  Z po艣r贸d goszcz膮cej w tym roku na naszym  terenie jednostek z gminy W贸lka Lubelska pierwsze miejsce zaj臋li druhowie z OSP 艢widnik Du偶y. Ko艅cowa klasyfikacja przedstawia艂a si臋 w nast臋puj膮cy spos贸b:

 

 

    Gmina Niemce - grupa A (m臋偶czy藕ni)   

Miejsce Nazwa jednostki 艁膮czny czas [s]
I OSP Majdan Krasieni艅ski 106,7
II OSP Nasut贸w 113,5
III OSP Krasienin 115,74
IV OSP Kawka 117,46
V OSP Niemce 118,48
VI OSP Jakubowice Koni艅skie 123,24
VII OSP Dys 136,64

 

Gmina Niemce - grupa C (kobiety)

Miejsce Nazwa jednostki 艁膮czny czas [s]
I OSP Kawka 137,8
II OSP Majdan Krasieni艅ski 147,9
III OSP Nasut贸w

153,73

 

    Gmina Niemce - M艂odzie偶owa Dru偶yna Po偶arnicza

Miejsce Nazwa jednostki 艁膮czny czas [s]
I OSP Krasienin 119,53

 

    Gmina W贸lka Lubelska- grupa A (m臋偶czy藕ni)   

Miejsce Nazwa jednostki 艁膮czny czas [s]
I OSP 艢widnik Du偶y II 113,26
II OSP 艢widnik Du偶y I 114,18
III OSP Turka 132,89
IV OSP Bystrzyca 136,56
V OSP Pliszczyn 136,98
VI OSP 艁uszcz贸w 193,06

 

Gmina W贸lka Lubelska - grupa C (kobiety)

Miejsce Nazwa jednostki 艁膮czny czas [s]
I OSP Pliszczyn 162,4

 

 

DRU呕YNA 呕E艃SKA  DRU呕YNA M臉SKA

 

- Bielecka Angelika

- G膮ska Ewelina

- Ma艂yska Marta

- Marciniak Sylwia

- Pluchrat Katarzyna

- Rudzka Paulina

- Zgierska Marzena

- Zgierska Beat

 

- Bogus艂aw S艂awomir

- Kosty艂a Pawe艂

- Paradzi艅ski Marcin

- Pluchrat Krzysztof

- Pluchrat Mariusz

- Pluchrat Pawe艂

- Pluchrat Wojtek

- Pytka Rafa艂

- Rudzki Micha艂

 

Puchar oraz gratulacje  przekaza艂 W贸jt Krzysztof Urba艣 pe艂ni膮cemu funkcje dow贸dcy Mariuszowi Pluchratowi, w imieniu druhen puchar za zaj臋cie II miejsca odebra艂y Ewelina G膮ska oraz Katarzyna Pluchrat. Zawody by艂y nadzorowane przez s臋dzi贸w z Komendy Miejskiej Pa艅stwowej Stra偶y Po偶arnej  w Lublinie pod przewodnictwem s臋dziego g艂贸wnego st. kpt. Dominika Wysockiego. Wszystkim uczestnikom dzi臋kujemy za sportowego ducha walki i gratulujemy dobrych wynik贸w. Szczeg贸lne podzi臋kowania kierujemy do za-cy naczelnika Mariusza Pluchrata, kt贸ry nadzorowa艂 przygotowania naszych druhen oraz druh贸w do zawod贸w.

Zapraszamy do Galerii zdje膰

Friday the 30th. Joomla Templates Free. Administrator Krzysztof Pluchrat
Copyright 2012

©