Opublikowano Krzysztof Pluchrat
sk艂adaj膮ca si臋 z 8 stra偶ak贸w(dow贸dcy, przodownika I roty, pomocnika przodownika  I roty, przodownika II roty, pomocnika przodownika  II roty, rozdzielaczowy, 艂膮cznik, mechanik ) mia艂y za zadanie zbudowa膰 2 linie ga艣nicze. Pierwsza rota mia艂a za zadanie obr贸cenie traczy za艣 druga rota str膮cenie czterech pacho艂k贸w.  Bezkonkurencyjni w 鈥瀊oj贸wce鈥 byli cz艂onkowie Naszej dru偶yny, za艣 w grupie C (偶e艅skiej) najlepszy czas uzyska艂y r贸wnie偶 druhny z OSP Majdan Krasieni艅ski.Po  zsumowaniu czas贸w ze sztafety po偶arniczej oraz 膰wiczenia bojowego najlepsz膮 dru偶yn膮 z gminy Niemce okazali si臋 zawodnicy z OSP Majdan Krasieni艅ski (najlepszy czas z 18 dru偶yn) za艣 w艣r贸d kobiet druhny z  OSP Kawka. Druhny Naszej jednostki zda艂y egzamin, plasuj膮c si臋 na bardzo dobrym drugim miejscu.  Z po艣r贸d goszcz膮cej w tym roku na naszym  terenie jednostek z gminy W贸lka Lubelska pierwsze miejsce zaj臋li druhowie z OSP 艢widnik Du偶y. Ko艅cowa klasyfikacja przedstawia艂a si臋 w nast臋puj膮cy spos贸b:

 

 

    Gmina Niemce - grupa A (m臋偶czy藕ni)   

Miejsce Nazwa jednostki 艁膮czny czas [s]
I OSP Majdan Krasieni艅ski 106,7
II OSP Nasut贸w 113,5
III OSP Krasienin 115,74
IV OSP Kawka 117,46
V OSP Niemce 118,48
VI OSP Jakubowice Koni艅skie 123,24
VII OSP Dys 136,64

 

Gmina Niemce - grupa C (kobiety)

Miejsce Nazwa jednostki 艁膮czny czas [s]
I OSP Kawka 137,8
II OSP Majdan Krasieni艅ski 147,9
III OSP Nasut贸w

153,73

 

    Gmina Niemce - M艂odzie偶owa Dru偶yna Po偶arnicza

Miejsce Nazwa jednostki 艁膮czny czas [s]
I OSP Krasienin 119,53

 

    Gmina W贸lka Lubelska- grupa A (m臋偶czy藕ni)   

Miejsce Nazwa jednostki 艁膮czny czas [s]
I OSP 艢widnik Du偶y II 113,26
II OSP 艢widnik Du偶y I 114,18
III OSP Turka 132,89
IV OSP Bystrzyca 136,56
V OSP Pliszczyn 136,98
VI OSP 艁uszcz贸w 193,06

 

Gmina W贸lka Lubelska - grupa C (kobiety)

Miejsce Nazwa jednostki 艁膮czny czas [s]
I OSP Pliszczyn 162,4

 

 

DRU呕YNA 呕E艃SKA  DRU呕YNA M臉SKA

 

- Bielecka Angelika

- G膮ska Ewelina

- Ma艂yska Marta

- Marciniak Sylwia

- Pluchrat Katarzyna

- Rudzka Paulina

- Zgierska Marzena

- Zgierska Beat

 

- Bogus艂aw S艂awomir

- Kosty艂a Pawe艂

- Paradzi艅ski Marcin

- Pluchrat Krzysztof

- Pluchrat Mariusz

- Pluchrat Pawe艂

- Pluchrat Wojtek

- Pytka Rafa艂

- Rudzki Micha艂

 

Puchar oraz gratulacje  przekaza艂 W贸jt Krzysztof Urba艣 pe艂ni膮cemu funkcje dow贸dcy Mariuszowi Pluchratowi, w imieniu druhen puchar za zaj臋cie II miejsca odebra艂y Ewelina G膮ska oraz Katarzyna Pluchrat. Zawody by艂y nadzorowane przez s臋dzi贸w z Komendy Miejskiej Pa艅stwowej Stra偶y Po偶arnej  w Lublinie pod przewodnictwem s臋dziego g艂贸wnego st. kpt. Dominika Wysockiego. Wszystkim uczestnikom dzi臋kujemy za sportowego ducha walki i gratulujemy dobrych wynik贸w. Szczeg贸lne podzi臋kowania kierujemy do za-cy naczelnika Mariusza Pluchrata, kt贸ry nadzorowa艂 przygotowania naszych druhen oraz druh贸w do zawod贸w.

Zapraszamy do Galerii zdje膰

Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button
Tuesday the 3rd. Joomla Templates Free. Administrator Krzysztof Pluchrat
Copyright 2012

©