Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
mail: ospmajdankrasieninski@wp.pl
tel. alarmowy 112 lub 998
składająca się z 8 strażaków(dowódcy, przodownika I roty, pomocnika przodownika  I roty, przodownika II roty, pomocnika przodownika  II roty, rozdzielaczowy, łącznik, mechanik ) miały za zadanie zbudować 2 linie gaśnicze. Pierwsza rota miała za zadanie obrócenie traczy zaś druga rota strącenie czterech pachołków.  Bezkonkurencyjni w „bojówce” byli członkowie Naszej drużyny, zaś w grupie C (żeńskiej) najlepszy czas uzyskały również druhny z OSP Majdan Krasieniński.Po  zsumowaniu czasów ze sztafety pożarniczej oraz ćwiczenia bojowego najlepszą drużyną z gminy Niemce okazali się zawodnicy z OSP Majdan Krasieniński (najlepszy czas z 18 drużyn) zaś wśród kobiet druhny z  OSP Kawka. Druhny Naszej jednostki zdały egzamin, plasując się na bardzo dobrym drugim miejscu.  Z pośród goszczącej w tym roku na naszym  terenie jednostek z gminy Wólka Lubelska pierwsze miejsce zajęli druhowie z OSP Świdnik Duży. Końcowa klasyfikacja przedstawiała się w następujący sposób:

 

 

    Gmina Niemce - grupa A (mężczyźni)   

Miejsce Nazwa jednostki Łączny czas [s]
I OSP Majdan Krasieniński 106,7
II OSP Nasutów 113,5
III OSP Krasienin 115,74
IV OSP Kawka 117,46
V OSP Niemce 118,48
VI OSP Jakubowice Konińskie 123,24
VII OSP Dys 136,64

 

Gmina Niemce - grupa C (kobiety)

Miejsce Nazwa jednostki Łączny czas [s]
I OSP Kawka 137,8
II OSP Majdan Krasieniński 147,9
III OSP Nasutów

153,73

 

    Gmina Niemce - Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

Miejsce Nazwa jednostki Łączny czas [s]
I OSP Krasienin 119,53

 

    Gmina Wólka Lubelska- grupa A (mężczyźni)   

Miejsce Nazwa jednostki Łączny czas [s]
I OSP Świdnik Duży II 113,26
II OSP Świdnik Duży I 114,18
III OSP Turka 132,89
IV OSP Bystrzyca 136,56
V OSP Pliszczyn 136,98
VI OSP Łuszczów 193,06

 

Gmina Wólka Lubelska - grupa C (kobiety)

Miejsce Nazwa jednostki Łączny czas [s]
I OSP Pliszczyn 162,4

 

 

DRUŻYNA ŻEŃSKA  DRUŻYNA MĘSKA

 

- Bielecka Angelika

- Gąska Ewelina

- Małyska Marta

- Marciniak Sylwia

- Pluchrat Katarzyna

- Rudzka Paulina

- Zgierska Marzena

- Zgierska Beat

 

- Bogusław Sławomir

- Kostyła Paweł

- Paradziński Marcin

- Pluchrat Krzysztof

- Pluchrat Mariusz

- Pluchrat Paweł

- Pluchrat Wojtek

- Pytka Rafał

- Rudzki Michał

 

Puchar oraz gratulacje  przekazał Wójt Krzysztof Urbaś pełniącemu funkcje dowódcy Mariuszowi Pluchratowi, w imieniu druhen puchar za zajęcie II miejsca odebrały Ewelina Gąska oraz Katarzyna Pluchrat. Zawody były nadzorowane przez sędziów z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej  w Lublinie pod przewodnictwem sędziego głównego st. kpt. Dominika Wysockiego. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportowego ducha walki i gratulujemy dobrych wyników. Szczególne podziękowania kierujemy do za-cy naczelnika Mariusza Pluchrata, który nadzorował przygotowania naszych druhen oraz druhów do zawodów.

Zapraszamy do Galerii zdjeć

Licznik odwiedzin

Your IP 23.20.7.34
Online 1
User online 0
Guest online 1